Podatki

Profesjonalne i skuteczne doradztwo we wszystkich aspektach podatkowych zarządzania nowoczesnym biznesem

Usługi podatkowe dla Twojej firmy

Patnerzy Kancelarii SZiP

Zespół doświadczonych specjalistów świadczących doradztwo podatkowe w niemalże wszystkich obszarach prawa podatkowego, doskonale rozumiejący cele i potrzeby biznesu. Profesjonalizm, wszechstronność i indywidualne podejście, to cechy szczególne SZiP TAX, które jest właściwym miejscem dla przedsiębiorców.

Efektywne rozwiązania podatkowe

Doświadczenie w doradztwie podatkowym i obsłudze podmiotów gospodarczych, poczynając od osób fizycznych, poprzez spółki kapitałowe, w tym spółki notowane na GWP, aż do największych spółek i grup kapitałowych regionu, gwarantuje należyte zabezpieczenia interesów każdego z naszych Klientów.

Pomagamy podatnikom w identyfikacji majątku podatników jako przedsiębiorstwa lub zorganizowanej części przedsiębiorstwa albo znacznej części przedsiębiorstwa.

Prowadzimy analizy skutków podatkowych pracy polskich podatników za granicą oraz zagranicznych podatników w Polsce.

Doradzamy podatnikom w przedmiocie zwolnień podatkowych związanych z przychodami uzyskiwanymi przez fundacje i przeznaczanymi na ich cele statutowe, zamierzającym skorzystać z ulg mieszkaniowych, ulgi na działalność badawczo-rozwojową czy tzw. IP Box.