Przewiń niżej

10 NAJWAŻNIEJSZYCH ZMIAN W PRAWIE PRACY W ROKU 2019

Z perspektywy pracownika, jak i pracodawcy, niemal co roku następuje szereg zmian w prawie pracy. Nie inaczej było w 2019 roku, który tym razem przyniósł liczne przywileje, bądź ułatwienia dla pracowników. Wprowadzone zmiany przełożyły się na nowe obowiązki leżące po stronie pracodawcy, na gruncie indywidualnego, jak i zbiorowego prawa pracy.

Zarówno modyfikacje w samym Kodeksie Pracy, jak również obszerna nowelizacja Kodeksu Postępowania Cywilnego, wprowadziły istotne ułatwienia dla osób pozostających w stosunku zatrudnienia oraz byłych pracowników. Czego dotyczyły wprowadzone w ciągu ostatnich 12 miesięcy regulacje? Co jeszcze się zmieniło? Na te pytania na stronie www.pulshr.pl  - portalu menadżerów i profesjonalistów z branży HR odpowiada ekspert z zakresu prawa pracy - aplikant radcowski Agata Majewska z Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy.

10 NAJWAŻNIEJSZYCH ZMIAN W PRAWIE PRACY W ROKU 2019

IP Blog Spółki z Górnej Półki Procesowy.pl

 

W celu poprawienia jakości świadczonych usług na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. To całkowicie bezpieczne dla Ciebie i Twoich danych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, prosimy, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij