Przewiń niżej

NEWSLETTER PRAWNICZY 8/2019

Przed Państwem kolejny numer Newslettera Prawniczego sygnowanego przez Kancelarię Ślązak, Zapiór i Wspólnicy.

Sierpniowe wydanie jest dowodem na to, że prawo nie próżnuje, a nasi eksperci informują o wszystkim, co zmienia się w otoczeniu gospodarczym i nie tylko. Dzieje się dużo, w szczególności w prawie ochrony środowiska i prawie energetycznym, a co za tym idzie, szereg nowych rozporządzeń. W prawie cywilnym i gospodarczym, znajdziemy nowe stawki opłat w sprawach cywilnych, które obowiązują już od 24 lipca, a także zmiany wysokości  odsetek ustawowych za opóźnienia w transakcjach handlowych, które weszły w życie 1 lipca.

Nadto zmiany w Krajowym Zasobie Nieruchomości i nowa ustawa o zamówieniach publicznych, której wejście w życie planowane jest na początek 2020 roku.

Nie możemy oczywiście zapomnieć o udogodnieniach dla młodych pracowników - mowa o zwolnieniu z podatku PIT dochodów pracowników, którzy nie ukończyli 26. roku życia oraz o ustawowych podwyżkach dla nauczycieli zgodnie z ustawą z dnia 13 czerwca tego roku.

 

Serdecznie zapraszamy: Newsletter Prawniczy 8/2019

 

 

IP Blog Spółki z Górnej Półki Procesowy.pl

 

W celu poprawienia jakości świadczonych usług na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. To całkowicie bezpieczne dla Ciebie i Twoich danych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, prosimy, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij